Vážení rodičia,
od pondelka 13.9.2021 prechádza náš okres do oranžovej farby covid automatu. Z tohto dôvodu je zákonný zástupca povinný:
- Predložiť „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“, pokiaľ ho nepredložil v septembri pri nástupe do školy.
- Predložiť „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní 3 a viac po sebe nasledujúcich kalendárnych dní (vrátane víkendov a sviatkov).
Pokiaľ rodič Vyhlásenie o bezpríznakovosti nepredloží, žiak bude považovaný za príznakového a v zmysle školského semaforu sa nemôže zúčastňovať vyučovacieho procesu.
Rodič môže ospravedlniť žiaka na 5 po sebe idúcich vyučovacích dní. Pri absencii viac ako 5 po sebe idúcich vyučovacích dní z dôvodu ochorenia musí predložiť „Potvrdenie o chorobe“ od všeobecného lekára pre deti a dorast, v opačnom prípade pôjde o neospravedlnenú neprítomnosť na vyučovaní.