Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR vyhlásilo ešte v minulom kalendárnom roku výzvu na možnosť zapojiť sa do projektu „ Spolu múdrejší 3“ na mesiace od januára do júna 2022. Cieľom projektu je zlepšiť výchovno-vzdelávacie výsledky žiakov prostredníctvom doučovania hlavných predmetov a tých, v ktorých to žiaci najviac potrebujú. Do projektu sa zapojilo 6 učiteľov našej školy, jeden koordinátor a 30 žiakov. Od 1.februára sa tak budú žiaci stretávať s učiteľmi v čase mimo vyučovania, aby si zlepšili kompetencie v predmetoch a tým sa stali „ Spolu múdrejší“.
Mgr. Marianna Resutíková