Informácia o voľných pracovných miestach

Základná škola Dr. V. Clementisa Tisovec, so sídlom Francisciho 803, 980 61 Tisovec informuje o voľných pracovných miestach pedagogických zamestnancov:

1.  pedagogický asistent
            2. školský digitálny koordinátor

Záujemcovia o pracovné pozície môžu písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania doručiť osobne, alebo elektronicky na mail: zs1tisovec@gmail.com.

Miesto výkonu práce: Základná škola Dr. V. Clementisa Tisovec, Francisciho 803, Tisovec

Termín nástupu: 01.09.2023

Pracovný pomer na dobu určitú:   do 31.08.2024

Predpokladaný termín na uzávierku žiadostí: 07.08.2023

Rozsah úväzku: 100% úväzku

Platové náležitosti: v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov a v súlade so zákonom 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme. Výška mzdy závisí od stupňa dosiahnutého vzdelania a od dĺžky pedagogickej praxe.

Požiadavky na uchádzača:

• pedagogický asistent - ovládanie PC – základy
            • školský digitálny koordinátor – požadovaná dĺžka výkonu pracovnej činnosti: najmenej tri roky výkonu pracovnej činnosti v kategórii učiteľ a potreba absolvovať inovačné vzdelávanie

Kvalifikačné predpoklady: v súlade so zákonom č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších zmien a v zmysle vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 173/2023 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov – účinná od 01. 09. 2023.

• bezúhonnosť
            • zdravotná spôsobilosť
            • ovládanie štátneho jazyka

Požadované doklady:

• žiadosť o prijatie do zamestnania,
            • profesijný životopis,
            • kópie dokladov o ukončenom vzdelaní,
            • potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti,
            • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti,
            • súhlas so spracovaním osobných údajov.

Vedenie školy bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Kontakt:

Základná škola Dr. V. Clementisa Tisovec

Francisciho 803/4

980 61 Tisovec

e-mail: zs1tisovec@gmail.com

0905 716 501, 047 5493207

• Posledné dni letnej ŠKD

• V piatok mali deti tvorivé dielne. Naše kreatívne deti povyrábali kadejaké zaujímavosti z kartónu . V pondelok sme sa rozlúčili posedením pri chutnej pizzi. Každé dieťa bolo obdarené medailov letnej ŠKD.

• Farma Dolinka - ako to videl Tomáš

• O výlete na Farmu Dolinka v Lopeji ste si už mohli prečítať na našej stránke, ale teraz si môžete prezrieť úžasné fotografie nášho žiaka , Tomáška Sirotu, ktorý sa fotografovaniu venuje od prvej triedy. Vyhral už aj niekoľko fotografických súťaží a umiestnil sa na prvom mieste dokonca aj medzi dospelákmi. Tak sa zapozerajte do jeho fotiek a vychutnajte si umelecký pohľad tohto nádejného fotografa.

• Návšteva Mestskej knižnice Tisovec

• Vo štvrtok sme s deťmi navštívili MK. Pani knihovníčky si pre nás pripravili pútavé úlohy , ktoré deti hravo zvládli . Po obede si naše tanečnice nacvičili tanečnú choreografiu, ktorú naučili aj svojich kamarátov.

• Družinári v Materskej škôlke

• V utorok sme navštívili našich kamarátov v Materskej škôlke, v ktorej nás milo prekvapili rozprávkových divadielkom. Ako sa nám to družinárom páčilo, uvidíte na fotkách....

• VÝROBA KLUBÁČOV - BURZA

• Deti si vyrobili klubáče za , ktoré si potom nakupovali . Z domu si poprinášali drobnosti, ktoré si medzi sebou predávali a nakupovali.

• Výlet - Farma Dolinka

• Dnes sme navštívili farmu, ktorá je zameraná na chov okrasných zvierat ako sú vtáky, cicavce a iné pekné zvieratká. Deti si mohli niektoré zviratká pozrieť zblízka, pohladiť ich a aj dať nejakú maškrtu.

• VÝROBA NÁTIEROK

• V utorok si deti na desiatu pripravili chutné nétierky. Nakúpili si ingrediencie a s chuťou sa pustili do krájania a miešania. Najviac im chutila vajíčková nátierka.

• Koniec školského roka

• 30. jún - deň, na ktorý čakali hlavne žiaci. Deň, keď sa skončil školský rok a začínajú sa letné prázdniny. Na chvíľu sa oslobodíme od školských povinností a užijeme si sladké nič nerobenie. Ráno sme sa stretli pred základnou školou, aby sme spoločne ocenili tých, ktorí usilovne pracovali počas celého školského roka a slávnostne ukončili školský rok 2022-2023. Všetkým prajeme príjemné a slnečné prázdniny.

• VÝLET - Národný park Muránska planina - Veľká Lúka

• Pod Muránskym hradom neďaleko obce Muráň. sa nachádza lúka plná roztomilých a plachých sysľov, ktorá prilákala na výlet aj nás. Deti pre syslíky a somáriky  priniesli rôzne pochutiny. Neskôr sme absolvovali turistickú vychádzku malebnou prírodou po DLHEJ LÚKE. Pri ohnisku sme si oddýchli a občerstvili sa. Pre deti sme si pripravili úlohy, ktoré s hravosťou zvládli. Po ceste domov sme sa ešte zastavili v informačnom centre Muráň.

• LETNÁ ŠKD prvý deň

• Prvý deň letnej družiny si deti povyrábali klubové tričká. S veľkou radosťou kreslili a vyfarbovali obrázky, ktoré si na tričko nakreslili Po chutnom obede, ktorý nám uvarili naše kuchárky nás teplé letné počasie prilákalo k bazénu, ktorý sa nachádza v areáli našej školy.