SLOVENSKÝ JAZYK A LITERATÚRA
N. Tokárová /IX.B / – 1.miesto s postupom na okresné kolo, R. Kručeková /IX.A/ – 2.miesto, H. Bábelová /VIII.B/ – 3.miesto
N. Tokárová /IX.B / – 2.miesto
I.kategória – L.Oláhová /IV.B/ - 1.miesto s postupom na vyššie kolo
II.kategória – K. Guzmová – 3.miesto
POÉZIA: I. kategória
1. miesto: Michaela Huľuková: LETNÁ POHROMA
3. miesto: Sára Kertész: BLÁZNIVÁ DOVOLENKA
próza: poézia:
I. kategória
1.miesto – L. Oláhová /IV.A/ 1.miesto – M. Trubanová /II.A/
2.miesto – K. Valentová /III.B/ 2.miesto – Z. Sirotová /III.B/
3.miesto – K. Bitalová /VII.A/ 3.miesto – M.Temiak /IV.A/,A. Matuchová /III.B/
II. kategória
1.miesto – K. Guzmová /V.A/ 1.miesto – T. Maťko /VI.A/
2.miesto – N.Sokol /VI.A/ 2.miesto – Z. Z. Paliková /V.B/
3.miesto – R. Slabejová /V.A/, J. Huľuk /VII.A/
III. kategória
1.miesto – R. Pastýrová /VII.A/ 2.miesto – V. Fazekašová /VIII.A/
cena poroty – E. Stožeková /I.B/, D. Durec /I.A/
ANGLICKÝ JAZYK
kategória 1A:
1.miesto – Z. Bútorová /VI.A/
2.miesto – D. Oravcová /VI.A/
3.miesto – V. Dakić /VII.A/
kategória 1B:
1.miesto – V. Fazekašová /VIII.A/
2.miesto – R. Miklo /IX.A/
3.miesto – R. Zvara /IX.B/
MATEMATIKA
kategória M5:
1. miesto – T. Sirota /V.A/
2. miesto – R. Slabejová / V.A/
3. miesto – T. Dianiška /V.B/
Žiaci postúpili na okresné kolo matematickej olympiády.
-kategória Bobríci : úspešní riešitelia: K. Guzmová V.A, S. Krankušová V.A, R. Slabejová V.A, L. Boháčiková V.B, T. Dianiška V.B, T. Sirota V.B, R. Mertinyaková V.B
-kategória Kadeti: úspešní riešitelia: K. Bošanská VIII.A, T. Plichta VIII.A, B. Brsková VIII.A, R. Miklo IX.A, T. Blaško IX.B, N. Hovorková IX.B, J. Magyar IX.B, N. Tokárová IX.B, R. Zvara IX.B
úspešní riešitelia: T. Sirota /V.B/, D.L.Karasová /VI.A/, N. Sokol /VI.A/
GEOGRAFIA
kategória G - N. Drábová /V.B/, T. Sirota /V.B/
kategóra F - N. Sokol /VI.A/, V. Dakić /VI.A/
VÝTVARNÁ VÝCHOVA
I. kategória - priestorová tvorba: L. Krišková /II.B/ - cena poroty
IV.kategória - priestorová tvorba: J. Samko /VIII.C/ - cena poroty
kategória: deti 6.-9.ročníkov ZŠ: S. Rosiar /VI.A/ - 2.miesto
TELESNÁ A ŠPORTOVÁ VÝCHOVA
6. ročník
Sára Kertész – strieborný odznak
Dominika Karasová – strieborný odznak
Tomáš Maťko – bronzový odznak
Nina Sokol - bronzový odznak
7. ročník
Hugo Szöke – strieborný odznak
8. ročník
Matúš Vengrín – zlatý odznak
Lea Petróczyová – strieborný odznak
Sofia Krekáňová – bronzový odznak
Kristína Krkošková – bronzový odznak
Boris Mušuka - bronzový odznak
9. ročník
Laura Tremmelová – strieborný odznak
Milan Mucha – bronzový odznak
Adam Laurinc – bronzový odznak
Marek Belica – bronzový odznak
súťažné družstvo dievčat: Timea Plichtová, Simona Mániová, Dominika Lujza Karasová, Nina Čepíková, Simona Katreniaková, Diana Vengrínová, Sára Boháčiková, Stefanie Cabanová, Rea Zoana Pastýrová, Paulína Semotamová, Nina Sokol, Viktória Pivková, Kristína Krkošková - 1.miesto
súťažné družstvo dievčat: Timea Plichtová, Simona Mániová, Dominika Lujza Karasová, Nina Čepíková, Simona Katreniaková, Diana Vengrínová, Sára Boháčiková, Stefanie Cabanová, Rea Zoana Pastýrová, Paulína Semotamová, Nina Sokol, Viktória Pivková, Kristína Krkošková - 2.miesto